sprzet2Stomatologia 9a to zespół młodych, pasjonujących się swoją pracą lekarzy, z tego względu w naszych gabinetach nieustannie pojawiają się nowe sprzęty i technologie, aby zapewnić Państwu najwyższy standard oferowanych usług.

Wyposażenie gabinetów w lupy i mikroskopy zapewnia maksymalną dokładność i zwiększa trwałość efektów wykonywanych przez nas zabiegów.

Nasi lekarze specjalizują się w leczeniu kanałowym zębów według najnowszych światowych standardów - zabiegi wykonywane są przy użyciu izolacji za pomocą koferdamu, narzędzi maszynowych, sprawdzonych sekwencji płukania wraz z użyciem ultradźwięków, wypełnianiu systemu kanałowego metodą kondensacji pionowej gorącej gutaperki; całość wykonywana jest pod kontrolą mikroskopu, endometru oraz radiowizjografii.

Zaawansowane techniki leczenia endodontycznego oraz zabiegi mikrochirurgiczne pozwalają nam na ratowanie zębów własnych pacjenta tak długo, jak to tylko możliwe, jeżeli jednak ząb należy mimo wszystko usunąć, oferujemy Państwu leczenie implantologiczne, które jest obecnie najlepszym sposobem na uzupełnienie braków, przemawiają za tym względy medyczne, estetyczne oraz komfort użytkowania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, którzy zrezygnowali z leczenia ortodontycznego ze względu na wygląd aparatów stałych, wprowadziliśmy pod okiem doświadczonego specjalisty system leczenia przy pomocy przezroczystych nakładek Clear Aligner, który stanowi alternatywę dla typowego leczenia wad zgryzu.

 

 

telefon
Zadzwoń do nas 695 676 210
E-mail
Napisz do nas info@stomatologia9a.pl
Adres
Odwiedź nas ul. Świebodzińska 9a, Poznań